Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

PROGRAM STYPENDIALNY HORYZONTY Ogłoszenie dla uczniów

20190306 baner448x200

Niedługo kończysz ten etap edukacji i pewnie zastanawiasz się nad tym, co dalej, jaką wybrać szkołę, jak i gdzie realizować swoje pasje. Dlatego serdecznie zachęcam Cię do zgłoszenia się do Programu Stypendialnego Horyzonty, który realizujemy w naszej Fundacji.

Fundacja EFC działa od 2009 roku. Od dziewięciu lat prowadzimy Program Stypendialny Horyzonty przyznając stypendia dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Do tej pory programem objęliśmy 667 uczniów - 272 obecnych Stypendystów i 395 Absolwentów. Szukamy ambitnych, otwartych i empatycznych młodych ludzi, którzy chcą zamieszkać w dużym mieście oraz zdobywać w nim wiedzę i doświadczenia.
W ramach programu oferujemy m. in. pokrycie kosztów: - nauki w najciekawszych liceach i technikach w Polsce.
- zakwaterowania i wyżywienia w bursie w mieście nauki
- biletów okresowych komunikacji miejskiej
- podręczników i wycieczek szkolnych
- szkoły językowej
Będziesz mieć możliwość brania udziału w wydarzeniach kulturalnych i naukowych, wyjazdów na letnie i zimowe wakacje, czy udziału w warsztatach i projektach przygotowywanych przez Fundację i partnerskie organizacje pozarządowe. Będziesz pod stałą opieką naszego zespołu, mentorów i koordynatorów regionalnych. Poznasz też stypendystów EFC z całej Polski, którzy tworzą niesamowitą wspólnotę wspierających się osób.
Pierwszy etap rekrutacji trwa do 31 marca 2019 r. W tym czasie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.efc.edu.pl. Znajdziesz tam również listę liceów, które współpracują z naszą Fundacją. Jeśli masz pytania – skontaktuj się ze mną. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy i mam nadzieję, że do zobaczenia!

 

Z poważaniem,
Andrzej Piękoś
Koordynator Regionalny
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 696 649 036

 

 

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

Otwarcie basenu w Winnicy

woprWójt Gminy Winnica informuje, że z dniem 22.06.2019 r. nastąpi otwarcie sezonu letniego na basenie w Winnicy. Basen będzie czynny od 22.06.2019 r. do 18.08.2019 codziennie (także w święta oraz dni wolne od pracy) w godzinach: czerwiec - lipiec od 11.00 do 20.00, sierpień od 11.00 do 19.00. W roku 2019 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

Stawki opłat za korzystanie z basenu w roku 2019 > pobierz

Wynik oceny jakości wody > pobierz

Transmisje Sesji Rady Gminy

punkt przyjec policja

Obchody 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Prezentacja

harmonogram smieci

info-rol

Mapy wrotamazowsza

Emapa

wirtualny spacer

Dyżury aptek

przemoc

Opieka nad dzieckiem

poradnik-bez

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne

Terenowy Zespół Doradczy w Pułtusku

Dyżury: środy od 7.30 do 15.30

Sala Rady Gminy Winnica

Doradca: Kamil Rosłoński

TZD w Pułtusku tel. 23 692 11 86

Kącik Przedsiębiorcy

Mikroporady

Projekty

WFOSIGW

WROTA MAZOWSZA

Projekt EA

Projekt BW

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica 

Tablica

Tablica

Tablica