Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Raport o stanie Gminy Winnica za rok 2018

Remont Samorządowego Przedszkola we Winnicy

Remont sal

W trakcie tegorocznych wakacji odbył się remont sal w „starej” części przedszkola. Pracy było mnóstwo, ale dzięki ciężkiej pracy ekip remontowych i personelu przedszkola wszystkie założone „cele” udało się zrealizować. Po dwóch tygodniach efekty pracy są bardzo widoczne.

W ramach prac wykonano:

- nowe posadzki;

- nową instalację elektryczną;

- licowanie ścian płytami G-K;

- gładzie gipsowe;

- malowanie;

- wykonanie tynków mozaikowych;

- ułożenie nowej podłogi.

Większość prac została wykonana przez Zakład Budżetowy w Winnicy Sp. z o.o. w ramach realizacji Funduszu Sołeckiego.

Kolejna sala w naszym pięknie położonym przedszkolu przeobraziła się w kolorową, przyjazną przestrzeń. Efekt jest zaskakujący, sala piękna, a dzieci po powrocie z przerwy wakacyjnej będą mile zaskoczone.

Dzieci jak i personel przedszkola składają gorące podziękowania mieszkańcom którzy w ramach uchwał Zebrań Sołeckich przekazali Fundusze Sołeckie na remont przedszkola.

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

Otwarcie basenu w Winnicy

woprWójt Gminy Winnica informuje, że z dniem 22.06.2019 r. nastąpi otwarcie sezonu letniego na basenie w Winnicy. Basen będzie czynny od 22.06.2019 r. do 18.08.2019 codziennie (także w święta oraz dni wolne od pracy) w godzinach: czerwiec - lipiec od 11.00 do 20.00, sierpień od 11.00 do 19.00. W roku 2019 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

Stawki opłat za korzystanie z basenu w roku 2019 > pobierz

Wynik oceny jakości wody > pobierz